• Slide1
  • Slide2
  • Slide3
  • Slide4

Genneper Molen Actueel

Genneper molen16 en 17 SEPTEMBER 2017

Check de startlijsten en Uitslagen in deze links:
48e INTERNATIONALE KANO-SLALOM
17e KANO-AFVAARTSPRINT

Nachtslalom: de mooiste ploeg heeft een prijs dit jaar

This page will contain more information during the event of 2017, such as start list, plan, traffic announcements etc.

Programma  Sponsoren Winnaars Organisatie Reglementen Startlijst Afvaart Startlijst Slalom

13-9-2017: De Rooky race is helaas afgelast
14-9-2017: Download de laatste CloudTimer voor Android via de playstore of geef je apple-ID even door aan Maarten, je ontvangt dan een link voor een testflight test account.
14-9-2917: Lees de instructie over het jureren met Cloudtimer: https://www.cloudtimer.nl/tutorials/judge-tutorial/

achtervolgingssprint

 

 Sponsoren

Wij danken de hieronder vermelde firma's, instanties en personen voor het beschikbaar stellen van prijzen en/of door hun medewerking hebben bij gedragen aan het welslagen van deze wedstrijd.

De molenaar van 'De Genneper Molen'

De boer van de Genneper Hoeve

Het Waterschap 'De Dommel'

Genneper Parken

Eindhoven365

Cloudtimer

Stock - Kanu - Equipment

Kanocentrum Arjan Bloem

De gemeente Eindhoven

Verder allen die aan het welslagen van deze wedstrijden hebben bijgedragen.


Winnaars slalom

1970        Peter van Stipdonk       G.M.

1971        Hans van Kooten          G.M.

1972        Bas van Stokkom                    G.M.

1973        Volker Trach                            Muhlheim BRD

1973        Ulli Peeters                              Schwerte BRD

1974        Bas van Stokkom                    G.M.

1975        Steffen Trach                           Muhlheim BRD

1976        Steffen Trach                           Muhlheim BRD

1977        Bas van Stokkom                    G.M.

1978        Theo van Brusselen                KCLW Belgie

1979        Theo van Brusselen                KCLW Belgie

1980        Theo van Brusselen                KCLW Belgie

1981        Theo van Brusselen                KCLW Belgie

1982        Nico Peeters                            CCEA Luxemburg

1983        Nico Peeters                            CCEA Luxemburg

1985        Guido Crevecoeur                   VKC

1986        Nico Peters                              CCEA Luxemburg

1987        Han Bijnen                               VKC

1988        Frits Sins                                  Nav.

1989        Michael van den Boogaard    HWC

1990        Han Bijnen                               VKC

1991        Frits Sins                                  Nav.

1992        Han Bijnen                               VKC

1993        Maarten Holdrinet        VKC

1994        Sander van Kuyl            VKC

1995        Maarten Holdrinet        VKC

1996        Sander van Kuijl                      HKC

1997        Sander van Kuijl                      HKC

1998        Sam Oud                                  UKC

1999        Floris Braat                              VKC

2000        Floris Braat                              VKC

2001        Sam Oud                                  VKC

2002        Floris Braat                              VKC

2003        Floris Braat                              VKC

2004        Robert Bouten                         VKC

2005        Michael van den Boogaard    HWC

2006        Michael van den Boogaard    HWC

2007        Jasper Fonteijn                        VKC

2008        Michael van den Boogaard    HWC

2009        Robert Bouten                         VKC

2010        Robert Bouten                         VKC

2011        Maarten Hermans                   VKC

2012        Dirk Hermans (als junior)       VKC

2013        Michael van den Boogaard    HWC

2014        Dirk Hermans                          VKC

2015        Marnick van Veghel                MKV

2016        Maarten Hermans                   VKC

Winnaars Afvaart

2000        Michael van de Bogaard         HWC

2001        te weinig inschrijvingen.

2002        Pascal Lucker                          Viking Venlo

2003        Pascal Lucker                          Viking Venlo (Nk)

2004        Pascal Lucker                          Viking Venlo

2005        Pascal Lucker                          Viking Venlo

2006        Joep van Bakel                        Kano Club Tilburg

2007        Joep van Bakel                        Kano Club Tilburg

2008        Sebastiaen Verhaagh (jun a)Viking Venlo

2009        Sebastiaen Verhaagh             Viking Venlo

2009        Sebastiaen Verhaagh             Viking Venlo

2010        Sebastiaen Verhaagh             Viking Venlo

2011        Sebastiaen Verhaagh             Viking Venlo

2012        Sebastiaen Verhaagh             Viking Venlo

2013        Sebastiaen Verhaagh             Viking Venlo

2014        Sebastiaen Verhaagh             Viking Venlo

2015        Sebastiaen Verhaagh             Viking Venlo

2016        Ivo Lamers                               Viking Venlo

ORGANISATIE                                  De gezamenlijke kanoslalomverenigingen

WEDSTRIJDPROGRAMMA Marlies Jasper/Maarten Holdrinet

PARCOURSONTWERP        Daniël Backer

PARCOURSBOUW                          Daniël Backer, Michiel Roos, Martin Hermans

WEDSTRIJDLEIDING                       Marlies Jasper

HOOFDSCHEIDSRECHTER           Gerd Stock

TELKAMER                                       Jorien Jasper

SCHEIDSRECHTERS            Pieter Siegert, De deelnemende verenigingen

START                                               Wim de Waal, Wim Holdrinet

FINISH                                                Maarten Holdrinet

TIJDWAARNEMING                         Cloudtimer

STARTNUMMERS                           Arna van de Meerakker

STRAFPUNTEN MONITORING     Eveline Bernard

TECHNISCHE DIENST                    Pieter Siegert/ Koen de Mare

VEILIGHEID                                       Joppe de Groen/ Menno van de Meerakker

E.H.B. O.                                            Michiel Roos

Deelnemende Verenigingen

Vereniging                            Aantal inschrijvingen

Viking Venlo                                     18                                                     

WWD                                                9

KWF Gladbeck                                15

HWC                                                10

SPCA Duisburg                               5

Groninger Kanovereniging             1

NSKV de Batavier                            5

HKC                                                  3

Dürener Kanuclub                           1

Anseremme                                     1

KC Gladbeck                                   2

DJK Coesfeld                                  15

WS Reinhausen                              7

KV Wyrda                                         2

KV Gaasperplas                              2

RMCS                                               2

UKC                                                  9

VKC                                        20

GM                                                    3

MKV                                                  5

Levitas                                              1

Kanoclub Leuven                            1

SC Bayer 05 Uerdingen                  7

HET WEDSTRIJD REGLEMENT (SLALOM)

Er wordt gevaren volgens Nederlands reglement, geldig sinds januarie 2017

VEILIGHEID

Een helm en een zwemvest is verplicht voor alle deelnemers aan de slalom. Alle boten moeten onzinkbaar zijn.

AANSPRAKELIJKHEID

De kanovereniging de Gennepermolen aanvaardt in het kader van de door haar georganiseerde activiteiten geen aansprakelijkheid voor ongevallen en schade, noch de daaruit voortvloeiende kosten.

STARTNUMMER KWIJT

Voor ieder startnummer dat zondagavond om 16.00 uur niet is ingeleverd, wordt de desbetreffende vereniging 15,- Euro in rekening gebracht.

NAINSCHRIJVING

Nainschrijving is mogelijk met goedkeuring van de leidersbespreking. Daarna alleen met toestemming van de hoofdscheidsrechter.

BOTEN

Alle boten uitgezonderd poloboten dienen aan de ICF-regels te voldoen. Voor niet wedstrijdboten is er een aparte FUN klasse. In de wedstrijdvergadering kan men opgeven, welke mensen op grond van deze regels in de fun klasse moeten varen. In de FUN klasse varen alleen degenen die niet in een andere K1 klasse mogen varen.

SCHOLIEREN C

In deze wedstrijdcategorie kunnen kinderen jonger als 10 jaar of in het lopende jaar 10 jaar worden meedoen. Zij varen niet alle poortjes. Welke poortjes zij niet hoeven te varen wordt bepaald bij de leidersbespreking.

AFVAART SPRINTWEDSTRIJD

De sprintwedstrijd wordt gevaren  in afvaartboten volgens het afvaartreglement.

Over een afstand van 300 tot 600 meter. Elke deelnemer start in twee series. Voor het bepalen van het eindresultaat worden de vaartijden van beide series worden bij elkaar opgeteld. Het startinterval is  60 seconden.


WEDSTRIJD CATEGORIEËN

De deelnemers worden naar leeftijd ingedeeld in verschillende leeftijdklassen. De 'Senioren' worden ook nog  opgesplitst in de Prestatie-Niveaus 1, 2 en 3.

De verschillende leeftijdklassen met hun leeftijd zijn hieronder gegeven.

Scholieren C      : deelnemers jonger als 10 of die dit jaar 10 worden

Scholieren B      : deelnemers die dit jaar 11 of 12 zijn of worden

Scholieren A      : deelnemers die dit jaar 13 of 14 zijn of worden

Junioren B          : deelnemers die dit jaar 15 of 16 zijn of worden

Junioren A          : deelnemers die dit jaar 17 of 18 zijn of worden

Senioren             : deelnemers die dit jaar 19 t/m 31 zijn of worden

Veteranen 1       : deelnemers die dit jaar 32 t/m 39 zijn of worden

Veteranen 2       : deelnemers die dit jaar 40 t/m 49 zijn of worden

Veteranen 3       : deelnemers die dit jaar 50 of ouder zijn of worden

INSCHRIJFGELD: € 5,00  per startnummer. Nainschrijving: € 10,00

(Uitgezonderd Afvaartsprint € 5,00 en Ploegen: € 6,00)

INLEVEREN STARTNUMMERS

Vóór het begin van de prijsuitreiking moeten, bij voorkeur door de ver-renigingsleider, alle startnummers in de telkamer zijn ingeleverd.

KAMPEREN

In het park bij het parcours en op een weiland van de Genneperhoeve mag op plaatsen aangewezen door de organisatie gekampeerd worden.

Openvuur en barbecue is niet toegestaan.

Door de organisatie worden lege vuilniszakken uitgedeeld.

PARKEREN

Op Genneperweg is aan een zijde een parkeerverbod. Wij verwachten problemen als wordt geparkeerd op het gras naast de Genneperweg en Claralaan.

TIJDPLAN

Zaterdag 16 september

12.00 - 12.15 uur: Opgave na-inschrijvingen

13.00 uur: Leidersbespreking in de "feesttent".

Waarna 30 min na afloop: Uitgifte startnummers

Non-stoptraining Slalom tot 14.30 uur

15.00 uur:  Wedstrijden 1 t/m 6 twee series

(16.00 uur, de 2de serie)

        1                 K1  HEREN VETERANEN III

        2                 K1  HEREN VETERANEN  II

        3                 C2  HEREN SENIOREN        

        4                 C2  Mix      

        5                 FUN K1  DAMES

        6                 FUN K1  HEREN

       

17.00 uur training Afvaartsprint

18.00 uur: Wedstrijden  10 t/m 15  twee series

(tweede serie  circa 19.00 uur)

        10               AFVAART SPRINT K 1  Scholieren  

        11               AFVAART SPRINT K 1  Heren Junioren /Senioren

        12               AFVAART SPRINT K 1  Dames

        13               AFVAART SPRINT K 1  Heren Masters

        14                AFVAART SPRINT C2

        15                AFVAART SPRINT C1

19:45 uur: Prijsuitrijking AFVAART SPRINT

20:30 uur: Ploegenwedstrijden 17 t/m 20  één serie

        16           3 x K1 SCHOLIEREN/JUNIOREN

17               3 x K 1  DAMES

        18               3 x K 1  HEREN SENIOREN / VETERANEN

        19                3 x K1   FUN

21:30 uur : Feestavond

BRING YOUR OWN DRINKS PARTY!!!!!

Als U s’ morgens een vers eitje wilt dan kunt U dat zelf rapen uit het leghokken van de kippen op de Genneperhoeve.

Te betalen in de boerderijwinkel.

Zondag 17 september

 9.30 uur: Wedstrijden 21 t/m 28, twee series.  (Tweede serie 10.45 uur)

        21                C1  HEREN VETERANEN

22               C1  HEREN  SENIOREN / VETERANEN

        23               C1  DAMES

        24               C1  HEREN  SCHOLIEREN

        25               K1  HEREN JUNIOREN B 

        26               K1  HEREN JUNIOREN A

        27               K1  DAMES JUNIOREN  

        28               K1  POLO BOTEN

Waarna (ca. 12.00 uur)

30      SLALOM SPRINT ACHTERVOLGING DAMES

31      SLALOM SPRINT ACHTERVOLGING HEREN

13.00 uur: Wedstrijden 32 t/m 40, twee series.  (Tweede serie ca. 14.15 uur)

        32               K1  DAMES SCHOLIEREN  B

        33               K1  DAMES SCHOLIEREN  A

        34               K1  HEREN SCHOLIEREN B  

        35               K1  HEREN SCHOLIEREN A

        36               K1  DAMES VETERANEN

        37               K1  DAMES SENIOREN

        38               K1  HEREN SENIOREN   PN 3

        39                K1 HEREN SENIOREN PN 2

        40                K1 HEREN SENIOREN PN 1

       

15.00 uur:  Prijsuitreiking

Iedereen Heel erg bedankt voor jullie deelname, sponsoring maar vooral jullie gezelligheid

Tot volgend jaar!!

Startlijst Afvaart

C1 Heren 360 Ivo   Lamers
  361 Eric   Claessen
  362 Pascal   Lucker
  363 Stan   Dekkers
  364 Lex   Haan
C2 Mix 359 S vd Meerakker / J.de Groen
K1 Dames 251 Jolanda   Verstraten-Blokland
  256 Elly   Onnekes
  270 Alexandra van der Elsen
  353 Eef   Haaze
K1 Dames Junioren 255 Marleen   Onnekes
  258 Odette   Latenstein-Van Voorst
  352 Suzan van de Meerakker
K1 Heren 350 Ivo   Lamers
  351 Stefan   Reen
K1 Heren Junioren 347 Stan   Dekkers
  348 Menno van de Meerakker
  349 Joppe de Groen
K1 Heren Masters 252 Eric   Meuwissen
  253 Joost   Blokland
  254 Bert   Onnekes
  354 Lex   Haan
  355 Pascal   Lucker
  356 Eric   Claessen
  357 Sandor   Houben
  358 Marcel   Haanen
K1 Scholieren 271 Gabriel   Pyjos
  341 Lars   Tuithof
  342 Sten   Houben
  343 Renee   Houben
  344 Jarno   Hanraets
  345 Raf   Lucker
  346 Ilse   Hanraets

 Startlijst Slalom

K1 Heren Veteranen 3 308 Geoffery van Heerde 15:02 16:02
  309 Wouter   Heesakkers 15:03 16:03
  310 Andreas   Leonhard 15:04 16:04
  311 Roland   Gross 15:05 16:05
  312 Guido   Crevecoeur 15:06 16:06
  313 Klaus   Köhler 15:07 16:07
  315 Hendrik   Jansen 15:08 16:08
  316 Gerd   Stock 15:09 16:09
  317 Patrick   Klein 15:10 16:10
  318 Thomas   Zynda 15:11 16:11
  396 Martin   Hermans 15:01 16:01
K1 Heren Veteranen 2 319 Thorsten   Bremer 15:12 16:12
  320 Stefan   Targowski 15:13 16:13
  321 Jörg   Küsters 15:14 16:14
  322 Markus   Berg 15:15 16:15
  323 Marcus   Triebel 15:16 16:16
  324 Renaat   Wijckmans 15:17 16:17
  325 Karsten   Knoppik 15:18 16:18
  327 Michiel   Roos 15:19 16:19
  328 Patrick   Venninckx 15:20 16:20
C2 Heren 329 C.Kaup / F.Kaup 15:21 16:21
  330 Markus   K.Knoppik 15:22 16:22
  331 S Targowski - A.Leonhard 15:23 16:23
C2 Mix 332 Targowski / Hancke 15:24 16:24
  333 Arts / Teunissen 15:25 16:25
  334 C.Kaup / M.Kaup 15:26 16:26
  335 André   Bindt 15:27 16:27
K1 Fun 336 Marlin   Stock 15:28 16:28
  337 Markus   Berg 15:29 16:29
  338 Andreas   Jurcz 15:30 16:30
  339 Leon   Jurcz 15:31 16:31
  340 Sido de Weerd 15:32 16:32
3x K1 Dames 365 Berg Leonhard Schu    
3x K1 Heren 314 RG   Duisburg    
  366 Mannschaft   1    
  367 Mannschaft   2    
3x K1 Fun 368 Mannschaft   3    
C1 Heren Veteranen 250 Evert   Schonhage 9:31 10:46
  369 Andreas   Leonhard 9:32 10:47
  370 Carsten   Kaup 9:33 10:48
  371 André   Lindenbergh 9:34 10:49
  372 Michiel   Roos 9:35 10:50
C1 Heren 373 Lukas   Balke 9:36 10:51
  374 Joris   Otten 9:37 10:52
  375 Yoeri   Welling 9:38 10:53
C1 Dames 378 Andrea   Kaup 9:41 10:56
  379 Sandra   Opala 9:42 10:57
  380 Aliena   Leonhard 9:43 10:58
  381 Jenita   Grr 9:44 10:59
C1 Dames Schol & Jun 376 Suzan van de Meerakker 9:39 10:54
  377 Marisa   Kaup 9:40 10:55
C1 Heren Scholieren 382 Moritz   Schultewolter 9:45 11:00
  383 Jakob   Kolm 9:46 11:01
  384 Floris   Kaup 9:47 11:02
K1 Heren Junioren A 385 Daan   Bankers 9:48 11:03
  386 Eric   Timmermanns 9:49 11:04
K1 Heren Junioren B 387 Yoeri   Welling 9:50 11:05
  388 Leon   Jurcz 9:51 11:06
  389 Joppe de Groen 9:52 11:07
  390 Menno van de Meerakker 9:53 11:08
  391 Bjarne   Papenburg 9:54 11:09
  392 Tijn   Kuipers 9:55 11:10
  393 Joes van Kamp 9:56 11:11
K1 Dames Junioren 49 Vivien   Berg 9:58 11:13
  50 Suzan van de Meerakker 9:57 11:12
  394 Jana   Schmidt 9:59 11:14
K1 Polo 45 Patrick   Venninckx 10:04 11:19
  46 Lucas   Verhofstad 10:03 11:18
  47 Conrado   Bosman 10:02 11:17
  48 Olaf   Heesakkers 10:01 11:16
  398 Beatrix   Verhofstad 10:00 11:15
K1 Dames Scholieren 39 Magdalena   Bosman 13:06 14:21
  40 Maja   Leukel 13:05 14:20
  41 Marisa   Kaup 13:04 14:19
  44 Demi   Heesakkers 13:01 14:16
K1 Heren Scholieren B 34 Phillip   Röttger 13:11 14:26
  35 Wathieu   Theo 13:10 14:25
  36 Floris   Kaup 13:09 14:24
  37 Pascal   Möllers 13:08 14:23
  38 Felix   Berg 13:07 14:22
K1 Heren Scholieren C 42 Stefan   Boer 13:03 14:18
  43 Joseph   Seibert 13:02 14:17
K1 Heren Scholieren A 27 Eke   Mylius 13:18 14:33
  28 Sven van Gerwen 13:17 14:32
  29 Linus   Woller 13:16 14:31
  30 Marc   Nitsch 13:15 14:30
  31 Wathieu   Arthur 13:14 14:29
  32 Jakob   Knoke 13:13 14:28
  33 Kai   Renner 13:12 14:27
K1 Dames Veteranen 19 Arna van de Meerakker 13:27 14:42
  20 Elke   Berg 13:26 14:41
  21 Sabine   Shu 13:25 14:40
  22 Marlies   Jasper 13:24 14:39
  23 Elke   Klieverik 13:23 14:38
  24 Angelique   Leonhard 13:22 14:37
  25 Margot   Vielvoye 13:21 14:36
  26 Denise   Hancke 13:20 14:35
  400 Alexandra van der Elsen 13:19 14:34
K1 Dames Senioren 13 Sjaan   Bindt 13:33 14:48
  14 Sandra   Opala 13:32 14:47
  15 Jenita   Grr 13:31 14:46
  16 Nienke   Ruijter 13:30 14:45
  17 Aliena   Leonhard 13:29 14:44
  18 Vera   Lübbers 13:28 14:43
K1 Heren Senioren PN3 10 Lukas   Balke 13:36 14:51
  11 Niels van Rijn 13:35 14:50
  12 Tim   Velings 13:34 14:49
  399 Sido de Weerd 13:37 14:52
K1 Heren Senioren PN2 5 Mark de Wit 13:43 14:58
  6 Jeroen   Keeris 13:42 14:57
  7 Jasper   Fonteijn 13:41 14:56
  8 Joris   Theiner 13:40 14:55
  9 Tim   Assenmacher 13:39 14:54
  397 Aschwin   Zax 13:38 14:53
K1 Heren Senioren PN1 1 Marnix   Teunissen 13:47 15:02
  2 Marnick van Veghel 13:46 15:01
  3 Daniel   Backer 13:45 15:00
  4 Koen   Mare 13:44 14:59
  395 Maarten   Hermans 13:48 15:03

Disclaimer

Deze website is zuiver informatief en kan niet gebruikt worden het enige leermiddel of enige bron om de kano(slalom)sport te leren kennen of te beoefenen. Kanoslalom kan fysiek belastend zijn. Trainingsadviezen zijn slechts een aanwijzing, raadpleeg deskundige trainers of medici in geval van twijfel aan je persoonlijke fysieke mogelijkheden.

  • !r2h-logo-advertentie.jpg
  • DD kanoslalom.jpg
  • logo Innoid 250x250.jpg
  • redacteur_250x250.jpg
  • shoplogo_banner-250x250.jpg


Contact en redactie

Kanoslalom Nederland
Maarten Holdrinet
Mail naar  
Telefoon 06-30283208

KVK nr. 57035695
BTW nr. NL142198225B02
Algemene Voorwaarden
Aangesloten bij:

NLcoach-logo

SBB

Sport Institute Europe