Inschrijvingen VKC slalom en afvaart

Dirk Hermans VKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen Freestyle
Leon zaat Akv Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen
Tess vleugels Viking venlo Afvaart
Martin Hermans VKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen
Daniel Backer HKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen
Dick Balvers VKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen
Marit Heijne Ekv Beatrix Afvaart
Kasper Holdrinet NKSV De Batavier Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen
Maarten Holdrinet NKSV De Batavier Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen
Joppe de Groen VKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen Slalom C1 indiv. recht op 1 run ploegen
Sem Feijen KV Viking Venlo Afvaart
Saar Vliegen Kv Viking Venlo Afvaart
Sebastiaan Verhaagh KV Viking Venlo Afvaart
Judith Schuurman VKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen
Barrie Teunissen VKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen Afvaart
Roos Teunissen VKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen Afvaart
Paul paree Vkc Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen
Ed Schouten KV Frisia Afvaart
Arna vd Meerakker vkc Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen Afvaart
Leonardo Rodriguez Jaca KV Viking
Olaf Heijne Ekv Beatrix Afvaart
Ilse Hanraets K.V. Viking Afvaart
Marijn Wittevrongel VKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen
Menno van de Meerakker VKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen Afvaart
Martijn van der Wel VKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen Freestyle
Loic Lambermont VKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen Freestyle
Nienke Ruijter UKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen
Guido Crevecoeur VKC Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen
Aschwin Zax AKV Slalom K1 indiv. recht op 1 run ploegen
Evert Schonhage Ukc Slalom C1 indiv. recht op 1 run ploegen
Resultaten 1 - 30 van 30

Inschrijvingen VKC afvaart en sprint

Dirk Hermans VKC {Wedstrijden:value}
Leon zaat Akv {Wedstrijden:value}
Tess vleugels Viking venlo {Wedstrijden:value}
Martin Hermans VKC {Wedstrijden:value}
Daniel Backer HKC {Wedstrijden:value}
Dick Balvers VKC {Wedstrijden:value}
Marit Heijne Ekv Beatrix {Wedstrijden:value}
Kasper Holdrinet NKSV De Batavier {Wedstrijden:value}
Maarten Holdrinet NKSV De Batavier {Wedstrijden:value}
Joppe de Groen VKC {Wedstrijden:value}
Sem Feijen KV Viking Venlo {Wedstrijden:value}
Saar Vliegen Kv Viking Venlo {Wedstrijden:value}
Sebastiaan Verhaagh KV Viking Venlo {Wedstrijden:value}
Judith Schuurman VKC {Wedstrijden:value}
Barrie Teunissen VKC {Wedstrijden:value}
Roos Teunissen VKC {Wedstrijden:value}
Paul paree Vkc {Wedstrijden:value}
Ed Schouten KV Frisia {Wedstrijden:value}
Arna vd Meerakker vkc {Wedstrijden:value}
Leonardo Rodriguez Jaca KV Viking {Wedstrijden:value}
Olaf Heijne Ekv Beatrix {Wedstrijden:value}
Ilse Hanraets K.V. Viking {Wedstrijden:value}
Marijn Wittevrongel VKC {Wedstrijden:value}
Menno van de Meerakker VKC {Wedstrijden:value}
Martijn van der Wel VKC {Wedstrijden:value}
Loic Lambermont VKC {Wedstrijden:value}
Nienke Ruijter UKC {Wedstrijden:value}
Guido Crevecoeur VKC {Wedstrijden:value}
Aschwin Zax AKV {Wedstrijden:value}
Evert Schonhage Ukc {Wedstrijden:value}
Resultaten 1 - 30 van 30